HitWeb.cz

Vstup do redakčního systému

Fotoprodukce

Kompletní fotoprodukce

Jsme schopni pro Vás zajistit nafocení kompletní produkce od přípravy scénáře po odevzdání profesionálně vyretušovaných fotografií.

Máme k dispozici stylisty, vizážisty a případně i runnery (u větších fotoprodukcí). Pomůžeme vybrat tu nejvhodnější lokalitu/y a zařídíme i vše ostatní.

Property a model releases jsou samozřejmostí.

Dejte Vašim produktům tvář.

Produktové fotografie

Nafotíme Vaše produkty na profesionální úrovni v privátním a plně vybaveném ateliéru. Každý produkt je pečlivě nasvětlen a kompozičně nastaven. Věrná barevnost spolu s důkladnou retuší zajistí to nejlepší možné ztvárnění Vašeho produktu.

Doporočujeme pro katalogy produktů, případně pro exkluzivnější eshopy. Zvláště u posledně jmenovaného je kvalitní fotografie tou jedinou možností, jak předvést zákazníkovi produkt bez nutnosti vlastního osahání.

Když fotografie produktu musí říct vše.

Nabídka podrobně

Připravili jsme pro Vás základní přehled možnosti využití fotoprodukcí. Pokud se v tomto přehledu nenaleznete, zavolejte nám a my Vám rádi poradíme, zda by fotoprodukce pomohla i Vašemu podnikání.

Komu fotoprodukci?

  • Výrobci či prodejci oděvů
  • Výrobcům nápojů a potravin (vinařství, bio farmy)
  • Pořadatelům veletrhů, festivalů
  • Hudebníkům, hudebním skupinám

Komu nafocení prostorů?

  • Společnostem s reprezentativním zázemím
  • Restauracím, barům
  • Hotelům, penzionům
  • Wellness studiím
  • Exkluzivnějším obchodům

Nafocení prostorů

Přijedeme nafotit Vaše kancelářské prostory s profesionálním vybavením. Nafotíme exteriéry, interiéry.

Tuto službu doporučujeme například pro majitele lukrativních kanceláří či obchodů, jako prezentaci úspěšné společnosti. Dále doporučujeme jako ideální možnost pro majitele restaurací k modernímu předvedení interiéru.

Nalákejte zákazníky nejen na vizuální dojem.

Zkušení fotografové

Studio HITWEB spolupracuje pouze s profesionály ve svých oborech. Naši fotografové tak mají ve svém portfoliu desítky fotoprodukcí pro fotobanky po celém světe, komerční kampaně přední česká média, pro světové značky či pro jednu z nejsilnějších politických stran v ČR.

Chtějte pouze ověřenou kvalitu.

Kontaktujte nás

M:+420 605 286 360
T:+420 222 956 783
E:studio@hitweb.cz

Napište nám

captcha

Prosíme opište kód.

NAHORU